ARTER Cateringový servis s.r.o.

ARTER - CATERINGOVÝ SERVIS s.r.o. zařízení školního stravování zajišťuje na základě "Koncese na stravování v městě Říčany" centrální systém stravování v následujících objektech:

ZŠ u Říčanského lesa, zařízení Sokolská, ZŠ Masarykovo náměstí, ZŠ Bezručova 1. třídy, ZŠ Nerudova, ZŠ Sulice, ZŠ Mnichovice, ZŠ Struhařov, ZŠ Šimanovského, MŠ Zahrádka – Říčany, MŠ – Ondřejov, MŠ Pohádka – Březí, MŠ Sluníčko – Sulice, MŠ Pampeliška – Sulice, MŠ Zvánovice, MŠ Kuřátko – Kuří, MŠ – Doubek, MŠ Větrník - Říčany, DPS Senior – Říčany, Pečovatelská služba – Říčany, Stacionář Olga – Říčany, Obecní úřad – Sulice, MŠ - Nupaky.

Výrobní proces včetně centrální expedice je realizován v moderním stravovacím provozu, který je součástí ZŠ u Říčanského lesa.

Nadstandardní technické vybavení tohoto provozu umožňuje výrobu nejen hotových jdel, ale i chlazené a mrazené stravy včetně systému balení do zatavených jednoporcových obalů, tabletového systému, nebo expedici v termoportech.

V současné době připravujeme 3 druhy hlavních jídel, 1 druh polévky, zeleninové saláty, pět druhů nápojů a moučník. Dále připravujeme dopolední svačiny pro žáky ZŠ u Říčanského lesa a svačinky pro MŠ.